Szkoleniowcy

Kamilla Jakubowska

Lekarz, specjalista rehabilitacji medycznej, pediatra. Absolwentka Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu.

W pierwszych latach pracowała na oddziale intensywnej terapii noworodka w Lesznie. Ma ponad 20 letnie doświadczenie kliniczne w obszarze rehabilitacji dzieci, młodzieży i dorosłych. Kieruje oddziałem rehabilitacji dziennej dla dzieci z zaburzeniami wieku rozwojowego w Bonifraterskim Centrum Zdrowia w Piaskach oraz w NZOZ Samarytanin w Głogowie. Współpracuje z Leszczyńskim Zespołem Neuropsychiatryczno-Rehabilitacyjnym zajmującym się diagnozą i terapią osób ze spektrum autyzmu.

Obszarem zainteresowań jest diagnoza i leczenie dzieci z uszkodzeniami ośrodkowego układu nerwowego. Zajmuje się działalnością edukacyjną skierowaną do fizjoterapeutów, pedagogów, psychologów pracowników ochrony zdrowia na temat koncepcji rozwojowych małego dziecka, podejścia diagnostycznego i terapeutycznego w kontekście kontroli postawy, współczesnej wiedzy neurofizjologicznej.

Prowadzi również kursy . specjalizacyjne dla fizjoterapeutów w zakresie fizjoterapii wieku rozwojowego, organizowanych przez CMKP.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.